ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი GAU-სა და ინფრასტრუქტურის მშენებელთა ასოციაციას შორის
19 თებერვალს (2020) ქართულ-ამერიკულმა უნივერსიტეტმა (GAU) მორიგი ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გააფორმა ინფრასტრუქტურის მშენებელთა ასოციაციასთან. ქართულ-ამერიკული უნივერსტეტის დამფუძნებელმა და პრეზიდენტმა რ. მაიკლ ქაუგილმა და ასოციაციის აღმასრულებელმა დირექტორმა ანა საბახტარიშვილმა მემორანდუმს მოაწერეს ხელი, რომლის მიზანსაც ურთიერთთანამშრომლობის განვითარება და მხარეთა ძალისხმევით შრომის ბაზრის კვალიფიციული კადრებით უზრუნველყოფა წარმოადგენს.
GAU ასოციაციისთვის უნივერსიტეტში არსებული საგანმანათლებლო პროგრამების ფარგლებში სტუდენტთა/კურსდამთავრებულთა მოძიებას და ასოციაციის წევრი კომპანიებისთვის შეთავაზებას უზრუნველყოფს. მხარეები უფლებამოსილნი არიან დაგეგმონ და განახორციელონ ერთობლივი საჯარო თემატური და საინფორმაციო ხასიათის ღონისძიებები.

Memorandum of Understanding between GAU and the Association of Infrastructure Builders
On February 19, 2020, the Georgian-American University (GAU) signed another Memorandum of Understanding with the Association of Infrastructure Builders. The founder and president of the Georgian-American University Michael R. Cowgill and the Executive Director of the Association Ana Sabakhtarishvili signed a memorandum aimed at developing cooperation and providing qualified labor market staff through the efforts of the parties.
GAU provides student / alumni recruitment and offering to member companies within the university's educational programs. The parties are authorized to plan and carry out joint public thematic and informational events.