გაცვლითი პროგრამები სტუდენტებისთვის
გლობალური ახალგაზრდული ბანაკი სიას უნივერსიტეტში, ჩინეთი!
ხუთშაბათი, 20 ივნისი, 2024 - ორშაბათი, 15 ივლისი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს გაცვლით პროგრამაზე, სიას უნივერსიტეტში, ჩინეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებულ კანდიდატს დაუფინანსდება სიას უნივერსიტეტის ბანაკში მონაწილეობა
ოთხშაბათი, 15 მაისი, 2024 - სამშაბათი, 21 მაისი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, University of Pitesti-ში, რუმინეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში რუმინეთში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
საზაფხულო სკოლა ანგლო-ამერიკულ უნივერსიტეტში, ჩეხეთი!
პარასკევი, 01 მარტი, 2024 - ოთხშაბათი, 15 მაისი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს გაცვლით პროგრამაზე, ანგლო-ამერიკულ უნივერსიტეტში, პრაღა, ჩეხეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი 2024 წლის ზაფხულში გაემგზავრება სამკვირიან სასწავლო პროგრამაზე.
.jpg)
პარასკევი, 19 აპრილი, 2024 - სამშაბათი, 30 აპრილი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, ალკალას უნივერსიტეტში, ესპანეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა მურსიას უნივერსიტეტში, ესპანეთი!
ხუთშაბათი, 11 აპრილი, 2024 - ორშაბათი, 22 აპრილი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, მურსიას უნივერსიტეტში, ესპანეთი! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა - სონგშინის ქალთა უნივერსიტეტში, კორეაში!
ორშაბათი, 15 აპრილი, 2024 - ორშაბათი, 22 აპრილი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერისტეტი აცხადებს გაცვლით პროგრამას, სონგშინის ქალთა უნივერსიტეტში, კორეა! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2024-2025 სასწავლო წლის, შემოდგომის სემესტრი).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა გაბრიელე დ'ანუნციოს სახელობის კიეტი-პესკარას უნივერსიტეტში, უნივერსიტეტში, იტალია!
პარასკევი, 29 მარტი, 2024 - პარასკევი, 19 აპრილი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლით პროგრამაზე, Universita degli Studi "G. D'Annunzio" Chieti-Pescara-ში, იტალია პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ტუშას უნივერსიტეტში, იტალია!
პარასკევი, 05 აპრილი, 2024 - პარასკევი, 19 აპრილი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლით პროგრამაზე ტუშას უნივერსიტეტში, იტალია!
პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)
გაცვლითი პროგრამა ვილნიუსის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში (VIKO), ლიეტუვა!
ორშაბათი, 08 აპრილი, 2024 - კვირა, 14 აპრილი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ლიეტუვის ეროვნული სააგენტოს მიერ დაფინანსებულ პროგრამაზე, ვილნიუსის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში (VIKO), ლიეტუვა!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ხაენის უნივერსიტეტში, ესპანეთი!
ორშაბათი, 25 მარტი, 2024 - პარასკევი, 12 აპრილი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, University of Jaén-ში, ესპანეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში ესპანეთში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ვარშავის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერისტეტში, პოლონეთი!
ორშაბათი, 18 მარტი, 2024 - ხუთშაბათი, 28 მარტი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, ვარშავის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში, პოლონეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში პოლონეთში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
სამშაბათი, 19 მარტი, 2024 - ხუთშაბათი, 28 მარტი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, ბეჟას პოლიტექნიკურ ინსტიტუტში, პორტუგალია! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)!
გაცვლითი პროგრამა კოიმბრას პოლიტექნიკურ ინსტიტუტში, პორტუგალია!
ოთხშაბათი, 20 მარტი, 2024 - ხუთშაბათი, 28 მარტი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, კოიმბრას პოლიტექნიკური ინსტიტუტში, პორტუგალია! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)!
გაცვლითი პროგრამა მიკოლას რომერის, უნივერსიტეტში, ლიეტუვა!
სამშაბათი, 05 მარტი, 2024 - პარასკევი, 15 მარტი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერაზმუს+ პროგრამაზე, მიკოლას რომერის უნივერსიტეტში, ლიეტუვა!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ტამპერეს უნივერსიტეტში, ფინეთი!
ორშაბათი, 19 თებერვალი, 2024 - ხუთშაბათი, 07 მარტი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს გაცვლით პროგრამაზე, Tampere University/University Consortium of Pori -ში, ფინეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა კინდაის უნივერსიტეტში, იაპონია!
სამშაბათი, 23 იანვარი, 2024 - ხუთშაბათი, 15 თებერვალი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს გაცვლით პროგრამაზე, კინდაის უნივერსიტეტში, იაპონია. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს კინდაის უნივერსიტეტში უფასოდ ისწავლოს ერთი სემესტრის განმავლობაში (2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)
საზაფხულო სკოლა სიას უნივერსიტეტში, ჩინეთი!
ოთხშაბათი, 31 იანვარი, 2024 - ხუთშაბათი, 15 თებერვალი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს გაცვლით პროგრამაზე, სიას უნივერსიტეტში, ჩინეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებულ კანდიდატს დაუფინანსდება სიას უნივერსიტეტის საზაფხულო სკოლაში მონაწილეობა
-1.png)
ცხადდება გაცვლითი BIP პროგრამა ვილნიუსის კოლეჯში, ლიეტუვა!
ორშაბათი, 29 იანვარი, 2024 - ოთხშაბათი, 14 თებერვალი, 2024
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს გაცვლით BIP პროგრამაზე, ვილნიუსის კოლეჯში, ლიტუენია. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებულ კანდიდატი უფასოდ გაემგზავრება ლიტუენიაში ხუთდღიან BIP პროგრამაზე.
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა degli Studi "G. D'Annunzio" Chieti-Pescara უნივერსიტეტში, იტალია!
კვირა, 10 დეკემბერი, 2023 - ორშაბათი, 18 დეკემბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლით პროგრამაზე, Universita degli Studi "G. D'Annunzio" Chieti-Pescara-ში, იტალია. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-2024 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში)
ორშაბათი, 13 ნოემბერი, 2023 - კვირა, 26 ნოემბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლით პროგრამაზე, Castilla-La Mancha-ს უნივერსიტეტში, ესპანეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-2024 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა - სუნგშინის ქალთა უნივერსიტეტში, კორეაში!
პარასკევი, 10 ნოემბერი, 2023 - ხუთშაბათი, 16 ნოემბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერისტეტი აცხადებს გაცვლით პროგრამას, სუნგშინის ქალთა უნივერსიტეტში, კორეა! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-2024 სასწავლო წლის, გაზაფხულის სემესტრი).
სამშაბათი, 07 ნოემბერი, 2023 - ორშაბათი, 13 ნოემბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე, ალტინბაშის უნივერსიტეტში, სტამბული, თურქეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში სტამბულში (2023-2024 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში). კონკურსში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ დიპომირებული მედიკოსის ერთსაფეხურიანი პროგრამის მეორე, მესამე, მეოთხე, მეხუთე, მეექვსე, მეშვიდე და მერვე სემესტრის სტუდენტებს;
სამშაბათი, 17 ოქტომბერი, 2023 - ორშაბათი, 30 ოქტომბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, Latvian University of Life Sciences and Technology-ში, ლატვია. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში ლატვიაში (2023-24 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა საქარიას გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში, თურქეთი!
ხუთშაბათი, 19 ოქტომბერი, 2023 - ორშაბათი, 30 ოქტომბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე, საქარიას გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში, თურქეთი! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-2024 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ლაკვილას უნივერსიტეტში, იტალია!
სამშაბათი, 10 ოქტომბერი, 2023 - პარასკევი, 27 ოქტომბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, ლაკვილას უნივერსიტეტში, იტალია! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-2024 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ბურდურ მეჰმედ აკიფ ერსოის უნივერსიტეტში, თურქეთი!
ოთხშაბათი, 18 ოქტომბერი, 2023 - პარასკევი, 27 ოქტომბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე, ბურდურ მეჰმედ აკიფ ერსოის უნივერსიტეტში, თურქეთი! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-2024 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ხუთშაბათი, 12 ოქტომბერი, 2023 - ორშაბათი, 23 ოქტომბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, University of Jaén-ში, ესპანეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში ესპანეთში (2023-2024 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
გაცვლითი პროგრამა Universidad Pontificia de Salamanca-ში, ესპანეთი!
შაბათი, 07 ოქტომბერი, 2023 - ოთხშაბათი, 18 ოქტომბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, Universidad Pontificia de Salamanca-ში, ესპანეთი! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-2024 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა მალაგას უნივერსიტეტში, ესპანეთში!
ხუთშაბათი, 05 ოქტომბერი, 2023 - ორშაბათი, 16 ოქტომბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, მალაგას უნივერსიტეტში, ესპანეთში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-2024 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ლიეტუვაში, Klaipėdos valstybinė kolegija / Higher Education Institution-ში!
სამშაბათი, 03 ოქტომბერი, 2023 - პარასკევი, 13 ოქტომბერი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, Klaipėdos valstybinė kolegija / Higher Education Institution -ში, ლიეტუვაში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში ლიეტუვაში (2023-24 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).