გაცვლითი პროგრამები სტუდენტებისთვის
.png)
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა პოლონეთში, WSB უნივერსიტეტში!
პარასკევი, 02 ივნისი, 2023 - პარასკევი, 09 ივნისი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, WSB უნივერსიტეტში, პოლონეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში პოლონეთში (2023-24 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ხაენის უნივერსიტეტში, ესპანეთში!
პარასკევი, 28 აპრილი, 2023 - ოთხშაბათი, 17 მაისი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, University of Jaén-ში-ში, ესპანეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში ესპანეთში (2023-2024 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ალტინბაშის უნივერსიტეტში, თურქეთში!
ორშაბათი, 01 მაისი, 2023 - პარასკევი, 05 მაისი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, ალტინბაშის უნივერსიტეტში, სტამბული, თურქეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში სტამბულში (2023-24 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში). კონკურსში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ დიპომირებული მედიკოსის ერთსაფეხურიანი პროგრამის მეორე, მესამე, მეოთხე, მეხუთე, მეექვსე, მეშვიდე და მერვე სემესტრის სტუდენტებს;
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ლაკვილას უნივერსიტეტში, იტალიაში!
სამშაბათი, 18 აპრილი, 2023 - ორშაბათი, 01 მაისი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, ლაკვილას უნივერსიტეტში, იტალია! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-24 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
გაცვლითი პროგრამა მურსიას უნივერსიტეტში, ესპანეთი!
სამშაბათი, 11 აპრილი, 2023 - პარასკევი, 28 აპრილი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, მურსიას უნივერსიტეტში, ესპანეთი! კონკურსში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ საერთაშორისო ურთიერთობების საბაკალავრო პროგრამის მეორე, მესამე, მეოთხე, მეხუთე, მეექვსე სემესტრის სტუდენტებს. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-24 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)!
გაცვლითი პროგრამა ბეჟას პოლიტექნიკურ ინსტიტუტში, პორტუგალია!
ხუთშაბათი, 06 აპრილი, 2023 - პარასკევი, 28 აპრილი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, ბეჟას პოლიტექნიკურ ინსტიტუტი, პორტუგალია! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2023-24 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა Latvian University of Life Sciences and Technology-ში, ლატვია!
პარასკევი, 07 აპრილი, 2023 - პარასკევი, 28 აპრილი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, Latvian University of Life Sciences and Technology-ში, ლატვია. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში ლატვიაში (2023-24 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
ცხადდება სტაჟირება, Artvin Çoruh-ის უნივერსიტეტში, თურქეთში!
ოთხშაბათი, 12 აპრილი, 2023 - პარასკევი, 28 აპრილი, 2023
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, Artvin Çoruh უნივერსიტეტში, თურქეთში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და ორთვიანი სტაჟირების გავლას Artvin Çoruh უნივერსიტეტის საერთაშორისო ოფისში.
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა University of Pitesti-ში, რუმინეთში!
ოთხშაბათი, 21 დეკემბერი, 2022 - შაბათი, 31 დეკემბერი, 2022
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, University of Pitesti-ში, რუმინეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში რუმინეთში (2022-2023 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
შაბათი, 17 დეკემბერი, 2022 - პარასკევი, 23 დეკემბერი, 2022
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, ლაკვილას უნივერსიტეტში, იტალია! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2022-2023 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა კოიმბრას პოლიტექნიკურ ინსტიტუტში, პორტუგალიაში!
ორშაბათი, 28 ნოემბერი, 2022 - სამშაბათი, 06 დეკემბერი, 2022
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლით პროგრამაზე, Polytechnic Institute of Coimbra უნივერსიტეტში, ესპანეთში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლის ერთი სემესტრით გაგრძელებას (2022-2023 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა კასტილია ლამანჩას უნივერსიტეტში, ესპანეთში!
პარასკევი, 25 ნოემბერი, 2022 - პარასკევი, 02 დეკემბერი, 2022
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლით პროგრამაზე, Castilla-La Mancha-ს უნივერსიტეტში, ესპანეთში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლის ერთი სემესტრით გაგრძელებას (2022-2023 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა, Artvin Çoruh-ის უნივერსიტეტში, თურქეთში!
კვირა, 06 ნოემბერი, 2022 - სამშაბათი, 22 ნოემბერი, 2022
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, Artvin Çoruh უნივერსიტეტში, თურქეთში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და ორთვიანი სტაჟირების გავლას, საერთაშორისო ოფისში.
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა პორტუგალიაში, ბეჟას პოლიტექნიკურ ინსტიტუტში!
ხუთშაბათი, 03 ნოემბერი, 2022 - სამშაბათი, 15 ნოემბერი, 2022
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, ბეჟას პოლიტექნიკურ ინსტიტუტი, პორტუგალია! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2022-2023 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ალკალას უნივერსიტეტიში, ესპანეთში!
პარასკევი, 28 ოქტომბერი, 2022 - პარასკევი, 04 ნოემბერი, 2022
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, University of Alcala-ში, ესპანეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას 3 თვის განმავლობაში ესპანეთში (2022-2023 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).