GAU აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, კლაიპედას გამოყენებითი მეცნიერების სახელმწიფო უნივერსიტეტში, ლიეტუვაში!
ოთხშაბათი, 21 აპრილი, 2021 - ოთხშაბათი, 28 აპრილი, 2021
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, კლაიპედას გამოყენებითი მეცნიერების სახელმწიფო უნივერსიტეტში, ლიეტუვაში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და ორთვიანი სტაჯირების გავლას (2021-2022 წლის ივლისი-აგვისტოს თვეში)!
ვრცლად
GAU აცხადებს მიღებას ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე ალკალას უნივერსიტეტში, ესპანეთში!
ხუთშაბათი, 18 მარტი, 2021 - კვირა, 11 აპრილი, 2021
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერაზმუს+ პროგრამაზე, ალკალას უნივერსტეტში, ესპანეთი! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2021-2022 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში)!
GAU აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, კოიმბრას პოლიტექნიკურ უნივერსიტეტში, პორტუგალია!
ხუთშაბათი, 25 თებერვალი, 2021 - პარასკევი, 09 აპრილი, 2021
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე, კოიმბრას უნივერსიტეტში, პორტუგალია. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში კოიმბრაში (2021-2022 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).
GAU აცხადებას მიღებას ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლით პროგრამაზე University of Jaen-ში, ესპანეთში!
სამშაბათი, 16 მარტი, 2021 - ორშაბათი, 05 აპრილი, 2021
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე,  University of Jaén-შიესპანეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში ესპანეთში (2021-2022 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში).